آرمانی اکسچنج

آرمانی اکسچنج گسترش و توسعه کار خود را با افتتاح و بازگشایی شعب جدید در ایران ادامه داد.

اولین شعبه آن، فروشگاهی ۱۵۰ متری واقع در مرکز خرید گالریا در تهران است که همانند سایر شعبات با استفاده از متریال‌هایی مانند فولاد خام، چوب و بتن، مفهوم و کانسپت برند را با درج نام تجاری A|X  به نمایش گذاشته است.

فروشگاه با راه پله‌ای مارپیچ گونه به طبقه بالا هدایت می شود. پروفیل‌های فلزی، تخته‌های صنعتی و دیوارهای بتنی فضایی مستحکم و گیرایی را تداعی می‌کنند. پنجره‌های بلند ویترین فروشگاه، مرکز اصلی حضور و امتداد روشنایی در فضا هستند.

Armani Exchange با رونمایی از مجموعه‌ی بهار و تابستان ۲۰۱۸، اولین شعبه خود را در تهران افتتاح نموده است. مجموعه مردانه آرمانی اکسچنج، به جوانانی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند، اختصاص داده شده است. المان‌های زندگی شهری و همچنین لباس‌های ورزشی حضور پررنگ تری در این کلکسیون دارند تا شخصیت قوی و تصویری شیک را بسازند.

در طراحی کلکسیون بهار و تابستان، با حفظ ظرافت زنانه، پیراهن‌هایی کوتاه با نقوش و طراوت بهاری طراحی شده است. همچنین در این مجموعه با الهام از المان‌های دنیای ورزش، سعی در القای پویایی و ترویج استایل و زندگی شهری شده و با استفاده از لوگوی بزرگ A|X بر روی تیشرت ها و برخی دیگر از البسه، دنیای ورزشی با اوقات فراغت ادغام می گردد.